Datum Název závodu Místo Nominace Rozpis Výsledky
17.01.2015 Neratovický pohár – memoriál k.Řády Neratovice  Nominace Rozpis  Výsledky
24.01.2015 MČR družstev – 1.kolo – Severní Čechy 2015 Chomutov  Nominace Rozpis  
07.02.2015 Litoměřický Kalich Litoměřice   Rozpis  
14.02.2015 Malá cena PROSEN Louny 12.ročník Louny  Nominace Rozpis  Výsledky
28.02. – 01.03.2015 VC města Opavy Opava  Nominace Rozpis  Výsledky
14.03.2015 Cena TJ Bižuterie a města Jablonce n.N. Jablonec nad Nisou  Nominace  Výsledky
14.03.2015 Kraulařský víceboj 12.ročník Louny  Nominace  Rozpis  Výsledky
21.03.2015 Pohár mladšího žactva – 42. ročník Roudnice n.Labem  Nominace  Rozpis  Výsledky
 28.03. – 29.03.2015 Jarní pohár města Hradce Králové-25.ročník Hradec Králové    Rozpis  
29.03.2015 Jarní závody Rumburk  Nominace  Rozpis  Výsledky
11.04.2015 Jarní cena Prahy Praha  Nominace  Rozpis  
18.04.2015 Plavecké čtyřutkání Liberec  Nominace  Rozpis  Výsledky
25.04.2015 Košařův memoriál Plzeň – Radbuza  Rozpis  
25.04.2015  Memoriál Jaroslava Jezbery – 28. ročník  Chomutov  Nominace  Rozpis  Výsledky
16.05.2015  Velká cena Varnsdorfu Varnsdorf  Nominace  Rozpis Výsledky 
23.05. – 24.05.2015  Jarní oblastní přebor staršího žactva Severočeské oblasti Česká Lípa  Nominace  Rozpis  Výsledky
30.05.2015  Jarní krajský přebor 11ti,10ti letého a mladšího žactva Litvínov  Nominace Propozice  
06.06. – 07.06.2015  Letní mistrovství ČR st.žactva Brno – Lužánky    Rozpis  
06.06. – 07.06.2015  Letní mistrovství ČR ml.žactva Zlín    Rozpis  
13.06. – 14.06.2015  Letní pohár ČR deseti a jedenáctiletých – Čechy Jablonec nad Nisou     
26.09.2015  38.Cena města Mladé Boleslavi a Memoriál Miroslava Tottera Mladá Boleslav   Nominace  Rozpis   Výsledky
3.10.2015  Podzimní cena města Litoměřic Litoměřice   Nominace  Rozpis   Výsledky
10.10.2015  Litvínovský pohár 12.ročník Litvínov   Nominace  Rozpis   
17.10.2015  Plavecké čtyřutkání Stráž pod Ralskem   Nominace   
24.10.2015  Podzimní cena Varnsdorfu Varnsdorf   nominace  Rozpis   
7.11.2015  Lounský pohár LUNA 13.ročník Louny   přijatí  Rozpis   
14.11.2015  Vánoční cena Most Most   nominace  Rozpis   
21. – 22.11.2015  Oblastí přebor 12 let a starší – Severní čechy Litoměřice   nominace  Rozpis
28.11.2015  Krajský přebor mladšího žactva Rumburk   Nominace     
05 – 06.12.2015 Zimní mistrovství ČR 13.letého žactva Jihlava
05 – 06.12.2015  Zimní mistrovství ČR 12.letého žactva Trutnov     
05 – 06.12.2015  Zimní mistrovství ČR 14.letého žactva Prostějov     
10. – 13.12.2015  Zimní MČR dorostu a dospělých – 11. kolo ČP Plzeň – Slovany     
12. – 13.12.2015 Zimní pohár ČR desetiletých Čechy Chomutov     
12. – 13.12.2015 Zimní pohár ČR jedenáctiletých Čechy Tábor