• Září
    • 21.-22.09. 35. ročník – Velká cena Chomutova –
    • 22.09. 41. cena města Mladá Boleslav, Memoriál M.Tottera
    • 28.09. KPŽ dlouhé tratě – Stráž pod Ralskem – přihl.do 18.09.
  • Říjen
    • 06.10. 3. ročník – Memoriál Luboše Kracíka – Litoměřice – přihl.do 29.09.
    • 06.10. Velká cena Plzně – Radbuza
    • 06.10. Memoriál Ing. Slavoše Sobotky – Beroun – přihl.do 01.10. 2002-2008
    • 13.10. Podzimní cena Motorletu – Praha – Radlice
    • 13.10. Litvínovský pohár 15.ročník – 2008 a st.
    • 21.10. VC Rumburku
    • 27.10. plavecké čtyřutkání – Stráž pod Ralskem
  • Listopad
    • 03.11. Děčínské sprinty 2018
    • 04.11.Krajský přebor na dlouhé tratě – Děčín
    • 10-11.11. Krajský přebor st. žactva a dorostu – Ústecký kraj
    • 16.-18.11. Plzeňské sprinty – 7.kolo ČP 2003 a st.
    • 17.11. Vánoční cena města Mostu 11.11.
    • Lounský pohár LUNA Litvínov 2007 a ml.
    • 24.11. Krajský přebor ml. žactva – Ústecký kraj – Litoměřice
  • Prosinec
    • 01.-02.12. Zimní MČR 14ti letých – Nový Jičín – přihl.do 21.11. 2004
    • 01.-02.12. Zimní MČR 131ti letých – Mladá Boleslav – přihl.do 21.11. 2005
    • 01.-02.12. Zimní MČR 12ti letých – Prostějov – přihl.do 21.11. 2006
    • 08.-09.12. Zimní PČR 10ti letých – Jablonec nad Nisou – přihl.do 28.11. 2008
    • 08.-09.12. Zimní PČR 11ti letých – Mladá Boleslav – přihl.do 28.11. 2007
    • 13.-16.12. Zimní mistrovství ČR – 8.kolo ČP – Plzeň – přihl.do 04.12. 2005 a st.
  • Leden
    • 19.01.Neratovický pohár – Memoriál K. Řády všichni
    • 40. Mladoboleslavská vlnka
    • 26.1. – 1.kolo MČR družstev Chomutov
  • Únor
    • 2.2. Zimní cena Varnsdorfu
    • Litoměřický kalich 2006 – 2003
    • Malá cena PROSEN Louny 2005 a ml.
  • Březen
    • 16.3. Plavecké čtyřutkání – Rumburk
    • 24.3. Krajský přebor – dlouhé tratě – Mělník
    • 30.3. Cena TJ Bižuterie a města Jablonec n. N. všichni

    • Pohár ml. žactva – Roudnice n. L. 2005 a ml.
    • 09.-10.03. Plzeňský vytrvalec – 29. ročník – 50m 2003 – 2006 (výběr)
  • Duben
    • 05.-07.04. Velká cena města Ústí n. L. – 50m všichni
    • 13.-14.04. Jarní cena Prahy – 50m 2002 – 2009
    • 13.4. – Plavecké čtyřutkání – Liberec
    • Memoriál Zdeňka Vaněčka Ústí n. L. – 50m všichni
    • Košařův memoriál – Plzeň prsaři 07 a st.
    • 27.4. – Memoriál J. Jezbery – Chomutov všichni
  • Květen
    • Varnsdorfské závody všichni
    • Jarní KPŽD LK Česká Lípa všichni
    • 03.-04.05. Západočeský pohár – Plzeň – 50m 2006 a st.
    • 11.-12.5. Memoriál Z. Vaněčka – Ústí n. L. – 50m 2006 a st.
    • 18.5. Děčínský pohár
    • 25.5.  Krajské přebory mladšího žactva – Ústecký kraj
  • Červen
    • 01-02.06. Krajské přebory staršího žactva – Varnsdorf
    • 08.-09.06. Letní PČR 10ti letých 2009
    • 08.-09.06. Letní PČR 11ti letých 2008
    • 15.-16.06. Letní MČR st. žactvo – 50m 2005
    • 15.-16.06. Letní MČR st. žactvo – 50m 2006
    • 15.-16.06. Letní MČR ml. žactvo 2007
    • 20. – 23.06. Letní MČR – dorost a dospělí Praha-Podolí – 50m 2006 a st.