L E D E N – 2018
P 06.01 Otužilci na Labi v Pardubicích – Memoriál MUDr. Jaroslava Danielky Pardubice ZP 02.01
P 13.01 39.Mladoboleslavská vlnka Mladá Boleslav 25 04.01
P 13.01 Silesia Winter Swimming Katowice ZP 08.01
13.01 1.kolo soutěže družstev JMK Brno-Lesná 25 09.01
20.01 O TŘEBOVSKOU MAŠINKU Česká Třebová 25 12.01
20.01 20.01 Neratovický pohár ve sprintérském víceboji 2018 – Memoriál K. Řády Neratovice 25 09.01
20.01 1.kolo MČR družstev – Plz a KV Plzeň – Slovany 25 30.11
P 20.01 20.01 Zimní cena Varnsdorfu Varnsdorf 12.01
Přijatí
P 27.01 Zámecký okruh – Memoriál Dráži Novotné Choceň – pod zámkem ZP 24.01
27.01 28.01 Brněnský tučňáček 2018 Brno-Lesná 25 18.01
27.01 1. kolo Mistrovství ČR družstev Mladá Boleslav 25 18.01
27.01 27.01 MČR družstev – 1. kolo – Severní Čechy 2018 Chomutov 25 30.11
27.01 PULEC SEVERSKÝ Havířov 25 20.01
27.01 1. kolo Mistrovství ČR družstev Prostějov 25 30.11
Ú N O R – 2018
P 03.02 Branické ledy Praha – Braník ZP 31.01
03.02 Litoměřický kalich 20.ročník Litoměřice 25 20.01
nominace
P 10.02 Brněnský kilometr otužilců – MČR ZP Brno ZP 05.02
P 17.02 17.02 VYSOČINA CUP 2018 – JARO Žďár nad Sázavou 25 10.02
17.02 18.02 VC města Opavy 25. ročník a 15. ročník memoriálu Mgr. Vladimíry Ryplové Opava 25 30.11
P 17.02 Zimní plavání v Sázavě – Memoriál Vladimíra Tupého Sázava ZP 14.02
17.02 17.02 1.kolo Mistrovství ČR družstev – Vysočina Jihlava 25 20.02
17.02 VORVAŇ R+K (žactvo střední a dlouhé tratě) Kladno 25 09.02
18.02 Mistrovství ČR družstev 2018 – 1.kolo oblasti 25 30.11
20.02 20.02 Litoměřický kalich Litoměřice 25 20.02
P 24.02 Soutěže zimních plavců na řece Moravě Olomouc ZP 20.02
24.02 O ceny zakladatelů brněnského plavání Brno-Lužánky 50 15.02
24.02 24.02 ČESKÉ BUDĚJOVICE 2018 České Budějovice 50 18.02
24.02 Jarní krajský přebor na dlouhé tratě JmK Brno-Lužánky 50 15.02
24.02 24.02 Malá cena PROSEN Louny 15.ročník Plavecká hala Litvínov 25 19.02
přijatí
B Ř E Z E N – 2018
03.03 04.03 Mistrovství ČR družstev 2018 – semifinále – Čechy Praha 50 30.11
03.03 04.03 Mistrovství ČR družstev 2018 – semifinále – Morava Pardubice 50 30.11
P 03.03 MČR ZP prsa Praha – Podolí ZP 26.02
03.03 03.03 Blanenský závod Blansko 25 24.02
10.03 10.03 XXX. ročník Velké ceny Brna v plaveckém pětiboji masters Brno-Lesná 25 04.03
10.03 10.03 Karvinský motýlkářský trrojboj Karviná 25 28.02
10.03 Košařův memotiál Plzeň – Radbuza 25 30.11
16.03 17.03 Plzeňský vytrvalec Plzeň – Slovany 50 30.11
17.03 18.03 Grand Prix Bruntálu – 11. ročník Bruntál 25 09.03
P 17.03 O pohár Slnečných jazier Senec ZP 13.03
17.03 Velká cena Olomouce 2018 Olomouc 50 30.11
17.03 Laguna Cup Třebíč 25 30.11
P 24.03 Pohár Zlatých piesov Bratislava ZP 20.03
24.03 Cena TJ Bižuterie a města Jablonce n. N. Jablonec nad Nisou 25 15.03
nominace
24.03 Velikonoční závody Praha – Radlice 25 30.11
31.03 01.04 Mistrovství ČR družstev 2018 – Finále Ostrava 50 30.11
P 31.03 Rumchalpa – Závod na venku Nová Paka ZP 28.03
D U B E N – 2018
06.04 07.04 Západočeský pohár Plzeň – Slovany 50 30.11
nominace

přijatí

07.04 O mokrého Emana 2018 Prostějov 25 30.11
P 07.04 Otužilecké vítání jara na Hané Záříčí ZP 04.04
07.04 07.04 Cena Brněnského Draka 30.11
08.04 08.04 Brněnská šipka Bazén Ponávka Brno 25 31.03
14.04 14.04 Plavecké čtyřutkání Liberec 25 10.04
přijatí
14.04 14.04 Cena města Blanska Blansko 25 07.04
15.04 Mistrovství ČR žactva, kadetů, dorostu a dospělých v dálkovém plavání Praha – Podolí 50 08.04
21.04 Cena Třebovské lokomotivy Česká Třebová 25 13.04
21.04 21.04 Závody mládeže Jihlava 25 20.04
21.04 21.04 Velká cena města Vyškova Vyškov 25 14.04
21.04 21.04 Memoriál Jaroslava Jezbery – 31. ročník Chomutov 25 30.11
P 21.4. 21.4 Jarní cena Varnsdorfu Varnsdorf 13.4.
přijatí
22.04 22.04 Krajské mistrovství – dlouhé tratě – Vysočina Jihlava 25 20.04
27.04 28.04 Krajský přebor dorostu a dospělých Prahy a Středočeského kraje Praha – Podolí 50 17.04
28.04 29.04 VC Ostravy 2018 – 1. kolo ČP 2018 Ostrava 50 30.11
K V Ě T E N – 2018
05.05 05.05 Pražské Duhové Jaro 2018 – Masters Praha – Aquacentrum Sutka 50 25.04
05.05 06.05 Májové Brno 2018 Brno-Lužánky 50 25.04
05.05 Krajský přebor dorostu a dospělých JmK Brno-Lužánky 50 26.04
05.05 NÁMOŘNÍ MÍLE, 3.ročník (ČP v dálkovém plavání) Kladno 25 27.04
11.05 13.05 Velká cena města Ústí nad Labem v plavání – 5.ročník Ústí nad Labem 50 06.05
prijatí
25.05 27.05 VC Pardubic 2018 – 2. kolo ČP 2018 Pardubice 50 30.11
26.05 26.05 Krajské mistrovství – 1. + 2.část Jihlava 25 20.05
26.05 Jarní Přebor OLK nejmladšího žactva Prostějov 25 16.05
27.05 27.05 Krajské mistrovství – 3.část – Vysočina Pelhřimov 25 20.05
Č E R V E N – 2018
02.06 03.06 PRAHA 2018 Praha Podolí 50 30.11
nominace

Přijatí: Dubovecký Matouš, Křížová Kristýna, Krulišová Helena, Tadeáš Muller, Plíhal Josef, Tvrdá Dominika, Vojtová Šárka

02.06 02.06 Krajské přebory mladšího žactva – Ústecký kraj Litvínov 25 27.05
nominace

Přijatí: Paur Martin, Petr Viktor, Malinová Vendula, Švecová Karolína

02.06 03.06 Letní Pohár Středočeského kraje žactva Mladá Boleslav 25 24.05
02.06 Jarní KPŽ – 11-ti a 10-ti letí OLK a ZLK Kroměříž 25 23.05
02.06 02.06 Letní krajský přebor 10 a 11letého žactva Blansko 25 24.05
09.06 10.06 Krajské přebory st. žactva – Ústecký kraj Varnsdorf 25 01.06.
přijatí
09.06 10.06 Krajský přebor 12-, 13- a 14letého žactva JmK Brno-Lesná 25 31.05
09.06 Jarní přebor mladšího žactva Plzeňského a Karlovarského kraje 25 30.11
09.06 10.06 Jarní KPŽ – 12-14-ti letí OLK a ZLK Prostějov 25 30.05
16.06 17.06 Memoriál Zdeňka Vaněčka – 3. kolo ČP 2018 Ústí nad Labem 50 30.11
16.06 17.06 Jarní přebor staršího žactva Plzeňského a Karlovarského kraje 25 30.11
16.06 Sdružený oblastní přebor OLK a ZLK Zlín 50 06.06
23.06 Memoriál Miroslava Kroufka (ČP v dálkovém plavání) Seč 17.06
23.06 24.06 Letní pohár ČR desetiletých Čechy Mladá Boleslav 25 30.11
23.06 24.06 Letní pohár ČR desetiletých Morava Bruntál 25 30.11
23.06 24.06 Letní pohár ČR jedenáctiletých Čechy Kladno 25 30.11
nominace
23.06 24.06 Letní pohár ČR jedenáctiletých Morava Prostějov 25 06.06
30.06 01.07 Letní mistrovství ČR staršího žactva (roč. 04) České Budějovice 50 20.06
30.06 01.07 Letní mistrovství ČR staršího žactva (roč. 05) Zlín 50 20.06
30.06 01.07 Letní mistrovství ČR mladšího žactva (roč. 06) Kopřivnice 25 20.06
Č E R V E N E C – 2018
12.07 15.07 Letní mistrovství ČR 2018 – 4.kolo ČP Praha – Podolí 50 30.11
Z Á Ř Í – 2018
22.09 41.Cena města a Memoriál Miroslava Tottera Mladá Boleslav 25 13.09
22.09 Podzimní krajský přebor na dlouhé tratě JmK Brno-Lesná 25 13.09
29.09 VI.HAVÍŘOVSKÁ CENA 2018 Havířov 25 01.09
Ř Í J E N – 2018
06.10 XX.III Velká cena Kopřivnice Kopřivnice 25 27.09
06.10 Velká cena Plzně Plzeň – Radbuza 25 30.11
06.10 Memoriál ing.Slavoše Sobotky Beroun 25 30.11
07.10 Memoriál T. K. Divíška – Punkva Blansko – Punkva ZP 02.10
13.10 13.10 Podzimní cena Motorletu 30.11
13.10 Podzimní cena Motorletu Praha – Radlice 25 30.11
13.10 13.10 Vyškovský hrošík 2018 Vyškov 25 06.10
13.10 13.10 Memoriál Jaroslava Starého Blansko 25 06.10
14.10 14.10 Velká cena Prahy 30.11
14.10 Velká cena Prahy Praha – Radlice 25 30.11
20.10 21.10 Velká cena Brna – 5. kolo ČP 2018 Brno-Lužánky 25 09.10
20.10 VC Prostějova – O pohár DS Prostějov 25 30.11
27.10 27.10 Krajské mistrovství – dlouhé tratě – Vysočina Pelhřimov 25 20.10
L I S T O P A D – 2018
03.11 04.11 AXIS Cup 2018 – 6. kolo ČP 2018 Jihlava 25 30.11
03.11 Závody zpívající fontány Mariánské Lázně 25 30.11
03.11 Moravskoslezská liga nejmladšího žactva Brno-Kraví Hora 25 23.10
03.11 4.Krajská základní soutěž žactva-východ Mladá Boleslav 25 29.10
10.11 11.11 Krajský přebor 12-, 13- a 14letého žactva JmK Brno-Lesná 25 01.11
10.11 11.11 Podzimní přebor staršího žactva Plzeňského a Karlovarského kraje 25 30.11
10.11 Podzimní KPŽ – 11-ti a 10-ti letí OLK a ZLK Vyškov 25 31.10
16.11 18.11 Plzeňské sprinty – 7. kolo Českého poháru 2018 Plzeň 25 30.11
17.11 18.11 Zimní Přebor Středočeského kraje žactva Mladá Boleslav 25 08.11
17.11 17.11 VÁNOČNÍ CENA MĚSTA MOSTU MOST 25 11.11
17.11 17.11 Krajské mistrovství – 1. + 2.část – Vysočina Jihlava 25 20.11
17.11 18.11 Podzimní KPŽ – 12-14-ti letí OLK a ZLK Zlín 25 07.11
18.11 18.11 Krajské mistrovství – 3.část – Vysočina Žďár nad Sázavou 25 20.11
24.11 Podzimní přebor mladšího žactva Plzeňského a Karlovarského kraje 25 30.11
24.11 Podzimní Přebor OLK nejmladšího žactva Prostějov 25 14.11
24.11 24.11 Zimní krajský přebor 10 a 11letého žactva Blansko 25 15.11
P R O S I N E C – 2018
01.12 02.12 Zimní mistrovství ČR staršího žactva (roč. 04) Nový Jičín 25 21.11
01.12 02.12 Zimní mistrovství ČR staršího žactva (roč. 05) Mladá Boleslav 25 21.11
01.12 02.12 Zimní mistrovství ČR mladšího žactva (roč. 06) Prostějov 25 21.11
08.12 Zimní pohár ČR desetiletých Čechy Jablonec nad Nisou 25 30.11
08.12 Zimní pohár ČR desetiletých Morava Třebíč 25 30.11
08.12 09.12 Zimní pohár ČR jedenáctiletých Čechy Mladá Boleslav 25 30.11
08.12 09.12 Zimní pohár ČR jedenáctiletých Morava Brno 25 30.11
08.12 09.12 Vánoční cena Zlína 2018 Zlín 25 28.11
13.12 16.12 Zimní mistrovství ČR 2018 – 8.kolo ČP Plzeň 25 30.11
15.12 15.12 Vyškovský vánoční kapr 2018 Vyškov 25 08.12
20.12 Vánoční přebor Čáslav 25 30.11
20.12 20.12 Předvánoční přebor Plaveckého klubu Pandora Čáslav 25 20.12
20.12 20.12 Vánoční přebor Čáslav 25 20.12