• Září
    • 23.-24.09. VC Chomutova – 2005 a st. – přihl. 17.09.
    • 24.09. 39.Cena města Mladé Boleslavi a Memoriál Miroslava Tottera – 2002 – 2006 – přihl. 15.09.
  • Říjen
    • 01.10. Podzimní cena Litoměřic – 2005 a st. – přihl.do 22.09.
    • 01.10. VC Plzně (Radbuza) – 2006 a st. – přihl.do 25.09.
    • 01.10. Podzimní cena Kolína – 2007 a ml. – přihl.do 22.09.
    • 08.10. Litvínovský pohár 13.ročník – 2006 a st.(2007 a ml.-výběr) – přihl.do 02.10.
    • 15.10. Plavecké čtyřutkání Stráž pod Ralskem
    • 14.-16.10. Plzeňské sprinty – 6. kolo ČP – výběr 2003 a st. – přihl.do 05.10.
    • 22.10. Podzimní cena Varnsdorfu
    • Meziokres PODZIM Lovosice – 2002 a ml.
  • Listopad
    • 05.11. Malá cena Kralup – 2006 a ml.
    • 05.11. Závody Zpívající fontány Mariánské Lázně – 2007 a st.
    • 05.11. Vánoční cena města Mostu – všichni
    • 11.11. Pohár LUNA Litvínov – 2005 a st. –
    • 19.-20.11. OPŽ st. žactvo (12let a st.) Chomutov- 2004 a st. – přihl.do 09.11.
    •  26.11. OPŽ ml. žactvo (11let a ml.) Litoměřice – 2005 a ml.
  • Prosinec
    • 03.-04.12. Zimní MČR 12ti letých Trutnov – 2004
    • 03.-04.12. Zimní MČR 13ti letých Mladá Boleslav – 2003
    • 03.-04.12. Zimní MČR 14ti letých Kopřivnice – 2002
    • 10.-11.12. Zimní PČR 10 + 11ti letých Plzeň – Slovany – 2005-06
    • 17.12. Malá vánoční cena 2016 – Kladno 2007 a ml. – přihl.do 12.12.
  • Leden
    • Neratovický pohár – Memoriál K. Řády – 2009 a starší
    • 21.01. 1.kolo MČR družstev – výběr
  • Únor
    • 04-05.02 Velká cena Opavy – 2006 a st.
    • 18.02. Litoměřický kalich – 2003 a ml.
    • 25.2. Malá cena Prosen Louny – Litvínov
  • Březen
    • 03-04.02 Plavecké čtyřutkání Varnsdorf
    • Cena města Příbrami – 2007 a ml.
    • 18.-19.3. VC Hradce Králové – 1.kolo ČP (50m) – 2003 a st.
      • nominace
      • Přijata byla pouze Dominika Tvrdá
    • 25.3. Kraulařský víceboj Louny – výběr 2006 a st. – přihlášky do 20.3.
    • 25.3. Cena TJ Bižuterie a města Jablonec n. N. – všichni – přihlášky do 18.3.
  • Duben
    • 1.4. Jarní cena Prahy (50m) – 2002 – 2009
    • 1.4. Plavecké čtyřutkání – Rumburk
    • Pohár mladšího žactva – Roudnice nad Labem – 2005 a ml.
    • 21.-23.04. Velká cena města Ústí n. L. (50m) – 2007 a st. – přihl.do 16.04.
    • 22.04. plavecké čtyřutkání – Liberec
    • Malá cena Rakovníka – 2007 a ml.
    • 29.4. Memoriál J. Jezbery – Chomutov – všichni
  • Květen
    • 5.-6.5.Západočeský pohár – Plzeň (50m) –  2006 a st.
    • 6.5. StřČ pohár nejml.žactva, 2.kolo – Ml.Boleslav – 2007 a ml. – přihlášky do 27.4.
    • 13.-14.05. Memoriál Zdeňka Vaněčka Ústí n.L.(50m) – všichni – přihlášky do 1.5.
    • 20.5. Velká cena Varnsdorfu – všichni
    • Košařův memoriál – Plzeň-Radbuza – prsaři – 2006 a st.
    • 20.-21.5. VC Pardubic, 3.kolo ČP (50m) – 2003 a st.
    • Jarní cena Hradce Králové(50m)
    • 27.-28.5. OPŽ st. žactvo 12let a st. Chomutov – 2003 -2005
  • Červen
    • 3.6. OPŽ ml.žactvo 11let a ml. Rumburk- 2006 a ml. – přihlášky do 24.5.
    • 10.6. Děčínské plavecké závody
    • 10.-11.6. Letní MČR – 12.letého žactva – Zlín – 2005
    • 10.-11.6. Letní MČR – 13.letého žactva – Ostrava – 2004
    • 10.-11.6. Letní MČR – 14.letého žactva Pardubice – 2003
    • 17.-18.6. Letní PČR 10ti letých – Ml.Boleslav – 2007
    • 17.6. Letní PČR 11ti letých – Plzeň-Slovany – 2006
    • 24.-29.6. Olympiáda dětí a mládeže ČR – Brno – 2003-2005 – přihlášky do 16.6.
    • 6.-9.7.Letní MČR – dorost a dospělí – Praha-Podolí(50m) – 2002 a st.